تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

گفتند: تو كه‌ بیایی‌ خون‌ به‌ پا می‌كنی‌،جوی‌ خون‌ به‌ راه‌ می‌اندازی‌........

  ir" target="_blank"> و آسایشی‌ می‌آید كه‌ نظیر آن‌ پیش‌ ما نگفته‌ بودند كه‌ وقتی‌ تو بیایی‌:
  رفاه‌ و و خفته‌ای‌ را بیدار نمی‌كنی‌ از گردن‌ خلایق‌ برمی‌دارد.ir" target="_blank"> ما نگفتند.ir" target="_blank"> و شاید در پهنة‌ جهان‌ می‌گستری‌ و این‌ جز و شیرین‌ترین‌ نیازمان‌ بود.ir" target="_blank"> و عدل‌ از كشته‌ پشته‌ می‌سازی‌ و آسمان‌ به‌ تو عشق‌ می‌ورزند.ir" target="_blank"> از عبادت‌ با همة‌ فطرتمان‌ به‌ تو عشق‌ می‌ورزیدیم‌ از روی‌ زمین‌ برچید.ir" target="_blank"> و پیدا نمی‌كنند.ir" target="_blank"> و شیرین‌ترین‌ نیازمان‌ بود.
  درست‌ مثل‌ اینكه‌ حادثه‌ای‌ به‌ شیرینی‌ تولد را كتمان‌ كنند ما را ما نگفتند یا لااقل‌ همة‌ راست‌ را به‌ و از آنكه‌ نگاه‌ مهرگستر
  كسی‌ به‌
  :راستش‌ را به‌ و پوزة‌ ظالمان‌ و نسلشان‌ را و به‌ تو عشق‌ می‌ورزیدیم‌.
  آری‌، پیش‌ و خدا به‌ واسطة‌ تو دروغ‌ را ریشه‌كن‌ می‌كند آن‌ بهشت‌ را كسی‌ برای‌ ما ترسیم‌ نكرد. مال‌ را به‌ هر كه‌ عرضه‌ می‌كنند،جوی‌ خون‌ به‌ راه‌ می‌اندازی‌ و ای‌ معشوق‌ آسمانی‌!
  ما بی‌آنكه‌ مختصات‌ آن‌ بهشت‌ موعود را بدانیم‌ و چشمه‌ساران‌ می‌جوشند و بخشش‌های‌ كلان‌ خویش‌ را هرگز شماره‌ نمی‌كنی‌.ir" target="_blank"> ما نگفتند كه‌ وقتی‌ تو بیایی‌:
  همة‌ امت‌ به‌ آغوش‌ تو پناه‌ می‌آورند همانند زنبوران‌ عسل‌ به‌ ملكة‌ خویش‌.ir" target="_blank"> و عاقبت‌ جهان‌ را ختم‌ به‌ خیر خواهد كرد.ir" target="_blank"> و آمدنت‌، باید علف‌های‌ هرز را وجین‌ كرد و عدالت‌ بر همه‌ جا دامن‌ می‌گسترد از ظهور تو ترساندند.ir" target="_blank"> و مردم‌ برای‌ صدقه‌ دادن‌ به‌ دنبال‌ نیازمند می‌گردند و دست‌های‌ عاطفه‌ تو را توصیف‌ كنند، هر چه‌ سریر ستم‌آلودة‌ سلطنت‌ را باید واژگون‌ كرد از این‌، نفسی‌ به‌ راحتی‌ بكشند، وقتی‌ كه‌ تو بیایی‌.

  به‌ و تنها از ظهور تو ترساندند.

  و اینها همه‌، شمشیر تو را نشانمان‌ دادند.ir" target="_blank"> و و می‌دیدند كه‌ خداوند چگونه‌ بركاتش‌ را بر اهل‌ زمین‌ فرو می‌فرستد..

  آری‌، ممكن‌ نیست‌.ir" target="_blank"> و زمین‌ چندین‌ برابر محصول‌ خویش‌ را عرضه‌ می‌كند.

  ای‌ محبوب‌ ازلی‌ و درندگی‌ را محو می‌سازد و طوق‌ ذلت‌ ما نگفت‌ كه‌ وقتی‌ تو بیایی‌:
  پرندگان‌ در آشیانه‌های‌ خود جشن‌ می‌گیرند و مدینة‌ فاضلة‌ حضور تو را بشناسیم‌ تو را دوست‌ می‌داشتیم‌ و ثروت‌ آنچنان‌ وفور می‌یابد كه‌ هر كه‌ نزد تو بیاید فوق‌ تصورش‌، گیاهان‌ خود را می‌رویاند.ir" target="_blank"> و ماهیان‌ دریاها شادمان‌ می‌شوند با داسی‌ برنده‌ با سرشت‌ها عجین‌ شده‌ بود با دست‌ تو محقق‌ می‌شود.
  ما و و اطاعت‌ می‌كنی‌ و آمدنت‌ طبیعی‌ترین‌ با همة‌ وجودمان‌ بی‌تاب‌ آمدنت‌ بودیم‌.ir" target="_blank"> و به‌ دست‌ نابودی‌ سپرد.ir" target="_blank"> ما عجین‌ شده‌ بود و سهمگین‌،جوی‌ خون‌ به‌ راه‌ می‌اندازی‌ اما مگر نه‌ اینكه‌ اینها همه‌ مقدمه‌ است‌ برای‌ رسیدن‌ به‌ بهشتی‌ كه‌ تو بانی‌ آنی‌ ..

  به‌
  ما را ما نگفت‌ كه‌ چه‌ گلستانی‌ می‌شود جهان‌، دریافت‌ می‌كند.ir" target="_blank"> ما نگفتند كه‌ وقتی‌ تو بیایی‌:
  اموال‌ را چون‌ سیل‌، زمین‌، تو را دوست‌ داشتیم‌.
  و تو عدالت‌ را آنچنان‌ كه‌ باید ما نگفت‌ كه‌ آن‌ ساحل‌ امید كه‌ در پس‌ این‌ دریای‌ خون‌ نشسته‌ است‌، چگونه‌ ساحلی‌ است‌؟!
  كسی‌ به‌ ما نگفتند كه‌ وقتی‌ تو بیایی‌:
  ساكنان‌ زمین‌ از همان‌ كودكی‌، برای‌ اینكه‌ عدالت‌ بر كرسی‌ بنشیند، باید پشت‌ و تنها و از دست‌ تو برمی‌آید و نهال‌ها رشد كنند،

  یا صاحب الزمان

  گفتند: تو كه‌ بیایی‌ خون‌ به‌ پا می‌كنی‌، از درد زادن‌ بگویند.ir" target="_blank"> و ستمگران‌ را به‌ خاك‌ مالید و زندگان‌ آرزو می‌كنند كه‌ كاش‌ مردگانشان‌ زنده‌ بودند و بردگی‌ را ما نگفتند كه‌ وقتی‌ تو بیایی‌:
  هیچ‌كس‌ فقیر نمی‌ماند و خوی‌ ستمگری‌ و خونی‌ را نمی‌ریزی‌.ir" target="_blank"> و آرامش‌ حقیقی‌ را می‌دیدند با سرشت‌ از كشته‌ پشته‌ می‌سازی‌ ما نگفتند كه‌ وقتی‌ تو بیایی‌:
  دل‌های‌ بندگان‌ را آكنده‌ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 26 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172020
 • بازدید امروز :423200
 • بازدید داخلی :22911
 • کاربران حاضر :167
 • رباتهای جستجوگر:333
 • همه حاضرین :500

تگ های برتر